מה עושים עם מאה אלף שקל

בימים בהם במדינת ישראל המחירים של דירות ונכסים כאלו ואחרים מרקיעים שחקים לא נותר להרבה מאוד אנשים ברירה אלא למצוא מקומות אחרים ברחבי העולם על מנת להשקיע את כספם. מסתבר כי רבים וטובים גילו כי עם סכום כמו מאה אלף שח ניתן להשקיע ולהרוויח תשואות מרשימות ביותר. כעת כל מה שנותר הוא למצוא את האפיקים המיוחדים והמניבים ביותר להשקעה.

מה עושים עם מאה אלף שקל? זו שאלה שרבים וטובים שואלים את עצמם. יש כאלו אשר חסכו לאורך שנים סכומי כסף ומגלים כי עם סכומים אלו לא ניתן הרבה לעשות במדינת ישראל. ארצות הברית, מדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות מאפשרת לקחת סכומי כסף בינוניים ולהפוך אותם לסכומי כסף גדולים.

מה עושים עם מאה אלף שקל? השקעה בנכסים בארצות הברית היא ללא ספק אופציית ההשקעה המשתלמת ביותר בעקר משום שהסיכון של אותה ההשקעה הוא סיכון נמוך ביותר. בארצות הברית יש הרבה מאוד נכסים באזורים רבים אשר התשואה עליהם היא גבוהה ביחס להשקעה. כמו כן הערך של אותו הנכס עולה ולאורך זמן זאת ההשקעה השווה ביותר.

אז מה עושים עם מאה אלף שקל?

השלב הראשוני הוא יצירת הקשר עם אנשי המקצוע של חברת אקולד. חברת אקולנד עזרה להרבה מאוד משקיעים אשר השקיעו במקומות שונים בעולם להגדיל באופן משמעותי ביותר את ערך נכסם ולהרוויח סכומי כסף נעים ביותר. כל אלה התוהים מה עושים עם 100 אלף שקל גילו כי לחברת אקולנד יש את הקשרים הנדרשים על מנת לזהות את הפוטנציאל העסקי ולכוון לשם את המשקיעים הישראלים.

כסף מיותר? מה עושים עם כסף מיותר?

ראשית כל חשוב מאוד לדעת כי כל אלה השואלים מה עושים עם כסף מיותר אשר מיועד להשקעה כזו או אחרת, התשובה היא כי חשוב שכסף זה יהיה בטוח. לחברת אקולנד יש את המומחים המשפטיים אשר אמונים על עריכת ההסכמים האיכותיים ביותר, כל הבדיקות מול כל הרשויות בארצות הברית וכמו כן היכרות מעמיקה עם כל החוקים.

מה עושים עם 100 אלף שקל? לחברת אוקלנד יש רקורד מוכח ועשיר מאוד של שיתופי פעולה עם משקיעים רבים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

השקעות נדל”ן בארה”ב
 
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית