השקעות נדל"ן בארה"ב

למה כדאי יותר להשקיע בנדל”ן בחוץ לארץ מאשר בארץ?
איך ניתן למנף סכומי כסף בינוניים לסכומים גדולים?
איך מבטיחים כי העסקה בחו”ל הינה בטוחה? מה המיוחד בשירותי אקולנד?


לאורך שנים נהגו רבים לבחור אפיקי השקעה שונים ומגוונים והכל בהתאם ליכולותיהם ולרמת הסיכון אותו הם מוכנים לקחת. הריביות הנמוכות הנהוגות כיום במדינת ישראל גורמות להרבה מאוד ישראלים לוותר על ההשקעה של כספיהם בבנקים כאלו ואחרים ולחפש את האפיקים המניבים יותר. אין ספק כי רכישת נדל”ן היא הדרך הטובה ביותר לאפשר לכסף שלכם לצמוח.

אולם מסתבר כי השקעות נדל”ן בארה”ב היא האלטרנטיבה המועדפת על הרבה מאוד ישראלים. וזה בעיקר בשל כורח המציאות אשר אינה מאפשרת לכאלה שהם בעלי סכומי כסף בינוניים להשקיע את כספם בארץ. מחירי הדירות הגבוהים במדינת ישראל גורמת להרבה לחפש אלטרנטיבות אחרות. ארצות הברית היא ללא ספק המקום הנכון ביותר להשקעות.

השקעות נדל”ן בארה”ב נכונות גם לכאלו אשר ברשותם חיסכון של מאה אלף שח בלבד. כל מה שנדרש הוא למצוא את הנכס המתאים ביותר וכמו כן את מקורות המימון הטובים ביותר. חברת אקולנד מאפשרת לרבים וטובים לממש ולהגשים את החלום של דירה להשקעה.

השקעות נדל”ן בארה”ב מציעות תשואה נכבדה מידי חודש בחודשו וכמו כן ידוע כי נכסים אלו ערכם עולה. צוות של מקצוענים ידע לזהות עבורכם את הנכסים המעולים ביותר.

תשואה מהשקעות נדל”ן בארה”ב? בחרת אקולנד דואגת לכם!

על מנת להכריז על ההשקעה שלכם כהשקעה מוצלחת יש להבטיח כי אותה תשואה מהשקעות נדל”ן בארה”ב תניב מידי חודש ולאורך שנים ארוכות. לפני כניסה לתהליך של משא ומתן על נכס כזה או אחר, חברת אקולנד תערוך עבורכם את כל הבדיקות והמעמיקות והמקיפות ביותר בכדי לבחון היטב את הנכס המוצע למכירה. כמו מכן ילוו את התהליך אנשי נדל”ן מומחים לשוק המקומי ומשפטנים.

נדל”ן בארצות הברית? למה לבחור בחברת אקולנד?

חברת אקולנד בעלת ניסיון של שנים רבות בשווקים רבים ברחבי העולם. חברת אקולנד בעלת מוניטין רב ומעניקה את שירותיה להרבה מאוד גורמים כמו חברות ולקוחות פרטיים. עסקאות נדל”ן בארצות הברית באחריות מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

השקעות מניבות בחו”ל
 
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית