השקעו מניבות בחו"ל

מספיק להיות פריירים! הגיע הזמן לתת לכסף שלכם לעבוד עבורכם במקום שאתם תעבדו עבורו כל חייכם. עבור רבים וטובים הכסף אשר הצטבר הוא תוצאה של השקעה של שעות רבות של עבודה לאורך שנים ארוכות. זה הזמן להפוך את היוצרות. ולאפשר לאותן השקעות מניבות בחו”ל לגרום לכסף שצברתם לגדול ולצמוח עבורכם. כעת כל מה שנותר הוא למצוא את האפיק המתאים ביותר עבורכם ולתקציב שלכם.

אז מה היא הדרך הטובה ביותר למצוא נכסים להשקעה בחו”ל?
למה לבחור דווקא בשירותים של חברת אקולנד?
אילו סכומי כסף התחלתיים נדרשים על מנת להשקיע בנדל”ן בחו”ל?


כל אלו שגילו כי ניתן להשקיע השקעות מניבות בחו”ל הבינו כי גילו עולם ומלואו. חברת אקולנד פותחת את שערי מקומות רבים בעולם לטובת המשקיע הישראלי. הסיבה לכך שמקומות רבים בעולם כמו פלורידה למשל קוסמים לישראלים רבים היא בעיקר בשל העובדה כי השוק הישראלי אינו מאפשר למי שיש סכומי כסף בסדר גודל של מאתיים אלף שח (לדוגמא) לרכוש נכס איכותי אשר יניב תשואה מידי חודש.

השקעות מניבות בחו”ל יכולות בהחלט לאפשר גם לכאלו אשר יש ברשותם סכומי כסף הנעים בין מאה לשלוש מאות אלף שח ליהנות מנכס נוסף משלהם. כמו כן הדרך הנכונה ביותר לעשות צעד בכיוון הוא לפנות אל אנשי המקצוע של חברת אקולנד. ייעוץ והכוונה לבחירת המסלול הנכון ביותר להשקעה.

השקעות מניבות בפלורידה? איך בוחרים את ההשקעה המשתלמת ביותר?

השקעות מניבות בפלורידה צריכות אמנם להיות מניבות, אולם אין לוותר על הביטחון. חברת אקולנד עושה את כל הנדרש על מנת לבטח את כספכם ולצמצם את רמת הסיכון למינימום. בין השאר פועלים למענכם משפטנים וכמו כן אנשי נדל”ן מן השורה הראשונה אשר בקיאים מאוד בשווקים בארצות הברית אשר יוכלו להמליץ על הנכסים באזורים השווים והמשתלמים ביותר.

השקעות מקרקעין בחו”ל? פנו אל המומחים של אקולנד!

כאמור הרבה מאוד חברות ישראליות וכמו כן גורמים פרטיים נהנים מידי יום מתשואות ההשקעה בפלורידה. חברת אקולנד תלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך עד לשביעות רצון מלאה. השקעות מקרקעין בחו”ל באחריות מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

השקעות בפלורידה
 
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית