השקעה בחו"ל

אומרים שאת הכסף לא קוטפים על העצים. מסתבר שיש רבים וטובים אשר אינם קוטפים את הכסף מהעצים אבל הם יודעים לקטוף את הכסף מהשקעות נכונות במקומות שונים בעולם. השקעה בחו”ל מצריכה ידע רב אולם על מנת לבצע את העסקה האיכותית ביותר חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר. חברת אקולנד היא הכתובת הנכונה ביותר עבורכם לגרום לכסף שלכם לגדול.

למה כדאי לבחור אפיק השקעה כזה ולא אחר?
כמה יניב לי אפיק השקעה בחו”ל? מה הם היתרונות המשמעותיים והבולטים ביותר של חברת ההשקעות אקולנד?
מה היא מידת הסיכון בהשקעות בארצות הברית?


השקעה בחו”ל זה לא רק עניין של מזל. השקעה נכונה בחוץ לארץ היא בעיקר השקעה נבונה שמגיעה אחרי היכרות מעמיקה עם השוק המקומי. לאחר שיש את הנכונות לבצע את ההשקעה שלכם בחוץ לארץ חשוב מאוד לדעת לקשור את הקשרים הנכונים על מנת לזהות את העסקאות בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר. חברת אקולנד תהיה שם למענכם.

כמו כן הרבה מאוד אנשים מתלבטים לגבי הדרך הנכונה ביותר להכפיל או לשלש את הכסף שנחסך או שהתקבל בירושה. ישנם המעדיפים אפיקי השקעה מסוכנים יותר. עבור רבים וטובים אפיקי ההשקעה הנכונים ביותר הם אפיקי השקעה אשר רמת הסיכון שלהם נמוכה ולעומת זאת התשואה שלהם גבוהה. השקעה מעבר לים ברכישת נדל”ן תאפשר לכם ליהנות מפירות ההשקעה מידי חודש בחודשו.

עסקאות נדלן בארצות הברית הוכיחו את עצמן כמשתלמות. המחירים בארץ עבור נכסים הם גבוהים ביותר ואינם מוצדקים. הסיכוי להשקיע סכום של מאה אלף שח בנכס בארץ וליהנות מנכס מניב הוא נמוך ביותר. על כן מומלץ לחפש אל מעבר לים. עסקאות נדלן בארצות הברית מאפשרות בסכומי כסף נמוכים הרבה יותר לרכוש נכסים מעולים וכאלו אשר ניתן לממשם בעתיד ברווח משמעותי ביותר.

עסקה בחו”ל? מי יעמוד לצדכם?

כאמור היכרות עם השוק המקומי ועם החוקים והתקנות בארצות הברית היא הכרחית על מנת לבצע את העסקה. עסקה בחו”ל זו המומחיות והמיומנות של חברת אקולנד. לרשות הלקוחות עומדים טובי אנשי המקצוע בתחום המקרקעין בחו”ל וכמו כן יועצים משפטיים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

השקעה בארצות הברית
 
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית