דירה בארה"ב

מה היא המשמעות של רכישת דירה בארצות הברית?
מי יכול להרשות לעצמו לקנות דירה בארצות הברית?
האם ישנו סיכון ברכישת נכסים בארצות הברית? למה לבחור בשירותי אקולנד?


הכסף השוכב בבנקים של הרבה מאוד אנשים יכול לגדול ולהפוך מכסף בינוני לכסף גדול ומשמעותי. לאורך ההיסטוריה אפיקי ההשקעה משתנים. מידי כמה שנים אנו למדים כי נכון יותר להשקיע בבורסה לניירות ערך או לקבל תשואה מהבנקים בשל ריביות גבוהות במיוחד.

 בשנים האחרונות במדינת ישראל הריביות הן אפסיות ועל כן אפיק השקעה בנקאי אינו רלוונטי. כמו כן רכישת דירות במדינת ישראל הפכה להיות בעייתית בשל המחירים הגבוהים של הדירות. הפתרון של חברת אקולנד היא רכישת דירות ונכסים בארצות הברית של אמריקה.

דירה בארה”ב היא הרבה יותר זולה מאשר דירה בישראל. כל מה שנדרש הוא לאתר את הדירות המתאימות ביותר לתקציב שלכם. השקעה הזו של רכישת דירה בארצות הברית הוכיחה את עצמה כהשקעה משתלמת ביותר לאורך זמן.

היתרון בגדול ביותר של אלה הרוכשים דירה בארה”ב לצורכי השקעת כספם היא בכך שניתן ליהנות מפירות ההשקעה מידי חודש על ידי קבלת תשואה מרשימה ביותר. כמו כן לאלה המעוניינים לממש את נכסם לאחר פרק זמן כזה או אחר תהיה צפויה הגדלה משמעותית ביותר של ערך הדירה. דירה בארה”ב בליווי חברת אקולנד היא הביטחון הכלכלי שלכם.

עסקה במיאמי? איך הולכים על בטוח?

על מנת לרכוש דירה להשקעה בחוץ לארץ ולבצע את העסקה הטובה ביותר חשוב מאוד לדעת ולהכיר את הכל החוקים והתקנות המקומיות. כמו כן חשוב מאוד לדעת ולהכיר היטב את השוק על מנת לדעת היכן ניתן לקבל את התשואה הטובה ביותר, מה הן התוכניות העתידיות של האזור וכולי. עסקה במיאמי עם חברת אקולנד היא הדרך הטובה ביותר לבחור בנכס להשקעה בטוחה ביותר.

מחפשים דירה להשקעה בארה”ב? על מי כדאי לסמוך?

בכדי לבצע את ההשקעה הנכונה ביותר חשוב מאוד לקבל את חוות הדעת של לקוחות נאמנים ומרוצים. לחברת אקולנד לקוחות רבים אשר ביצעו את עסקאות חייהם ברכישת שטחים, דירה להשקעה בארה”ב, נכסים עסקיים וכולי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

בתים למכירה בארצות הברית
 
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית