בתים למכירה בארצות הברית

מה היא הדרך הטובה ביותר להשקיע את כספכם?
אילו סכומי כסף נדרשים על מנת לרכוש נכס בארצות הברית?
מה היא הייחודיות של חברת אוקלנד?


הרבה מאוד פעמים מוצאים את עצמם ישראלים רבים עם סכומי כסף הנעים בין מאה לשלוש מאות אלף שקל ושואלים את עצמם מה לעשות עם הכסף? מחד זה הוא סכום כסף מכובד אשר נחסך לאורך שנים רבות של עבודה קשה ולעיתים זה הוא סכום כסף אשר התקבל כירושה או בכל דרך אפשרית אחרת.

לצערנו כיום במדינת ישראל סכומי כסף אלו אינם מספיקים על מנת לרכוש נכס איכותי וכזה אשר יניב תשואה מרשימה. מחירי הבתים והדירות הגבוהים דורשים תוספת של סכומי כסף משמעותיים ממשכנתא או ממקורות מימון אחרים.

חיפוש אחר בתים למכירה בארצות הברית היא הדרך הנכונה ביותר להשקיע את סכומי הכסף שצברתם. לארצות הברית של אמריקה יש מבחר עצום ביותר של אפשרויות נדל”ניות וכעת כל מה שנותר הוא למצוא את נכס האיכותי ביותר עבורכם.

בתים למכירה בארצות הברית הווה אומר כי הנכס אשר תרכשו יניב את התשואה המרשימה ביותר ביחס לסכום ההשקעה וכמו כן ניתן יהיה ניתן לממש את הנכס לאחר מספר שנים ולהרוויח סכומי כסף נכבדים כתוצאה מהעלייה של ערך הנכס. בתים למכירה בארצות הברית נחשבים להשקעה ברמת סיכון נמוכה ביותר.

עסקה בפלורידה? למה לבחור לעשות עסקים עם חברת אקולנד?

אין ספק כי על מנת ליהנות מעסקה מוצלחת ביותר ולאורך זמן רב אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום זה. עסקה בפלורידה או בכל מקום אחר בארצות הברית תלווה על ידי הצוות המקצועי של חברת אקולנד לאורך כל הדרך החל משלב גיבוש הרעיון ועד לרגע החתימה על החוזה.

מחפשים השקעות בנדל”ן במיאמי? חברת אקולנד לשירותכם!

כאמור השקעות בנדל”ן במיאמי יוצעו ללקוחות של חברת אקולנד רק לאחר בירור מעמיק ומקיף ביותר של האזור, של איכות הנכס והפוטנציאל העסקי שלו. לחברת אקולנד לקוחות רבים ומרוצים החל מלקוחות פרטיים ועד לחברות וארגונים גדולים. אחריות מלאה וכמו כן עזרה בתנאי מימון מעולים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

בית בארצות הברית
 
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית