בית בארצות הברית

האם לכל אחד יכול להיות נכס בארה”ב? איך משקיעים את הכסף בנכסים בחו”ל?
למה לבחור בהשקעה בנדל”ן בארצות הברית? כמה כסף התחלתי נדרש על מנת לקנות נכס בארצות הברית?


אין ספק כי כל מי שחסך סכום כסף כזה או אחר רוצה לדאוג כי ביום מן הימים בו יצא לגמלאות יוכל ליהנות מחיסכון זה. אין ספק כי על מנת לדאוג לפנסיה שלכם בגיל מבוגר יותר חשוב מאוד לדעת ולבצע את הפעולות והצעדים הנכונים מבעוד מועד. הדרך הנכונה ביותר להגיע לגיל גמלאות מסודרים ובטוחים היא על ידי השקעה בטוחה ברכישת בית בארצות הברית.

האם זה נכון לכל אחד ואחת? התשובה היא בפרוש כן! כל מה שנדרש הוא היכרות מעמיקה עם המחירים והשוק האמריקאי על מנת ללמוד היכן ניתן לאתר את הנכסים השווים ביותר להשקעה. ממש לשם כך הוקמה חברת אקולנד. לחברת אקולנד יש את כל הקשרים הנדרשים וכמו כן את כל הידע הנחוץ על מנת לקשר בין לקוחות החברה לבין העסקה הטובה ביותר שיעשו בחייהם.

כמו כן רכישת בית בארצות הברית מצריכה סכומי כסף הנעים בין מאה לשלוש מאות אלף שח בלבד. לאלה המעוניינים ברכישת נכס ניתנת האפשרות למימון הוגן ביותר בתנאים מעולים בעזרת חברת אקולנד. בית בארצות הברית עם כל האישורים הנדרשים וכמו כן בליווי צמוד של יועצים משפטיים מטעם חברת אקולנד.

בית במיאמי? איך בוחרים את חברת ההשקעות שלכם?

חשוב מאוד כי חברת ההשקעות תדע לשרת את הלקוח בצורה האישית והנאמנה ביותר. בחברת אקולנד משקיעים מאמצים רבים במתן השירות המקצועי ביותר ועם זאת האישי ביותר ברכישת בית במיאמי או בכל מקום אחר. ליווי של כל אנשי המקצוע המומחים בתחומם. לחברת אקולנד יש ניסיון רב בפרויקטים מסוג אלו וכמו כן ידע רב בשווקים במדינות שונות בארצות הברית.

מחפשים בית בפלורידה? חברת אקולנד לשירותכם!

חברת אקולנד ייעצו ויכוונו את המשקיעים לאפיקי ההשקעה המעולים ביותר. הסברים מפורטים של כל התהליכים עד לרישום הנכס בטאבו על שם הלקוח. בית בפלורידה כהשקעה בטוחה לשנים ארוכות של תשואה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

נדל”ן בחו”ל
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית