בונים על עולם חדש

 

הבתים המתיישנים בארה"ב, שפעם היו כזהב למשקיעים, החלו להתגלות כבור ללא תחתית של הוצאות תחזוקה, אך המשקעים החכמים הבינו שהמגמה בשוק פונה לבנייה חדשה של נכסים מניבים, לאור הביקוש לבתים פרטיים מודרניים וחדישים – האפשרות המועדפת על רוב האמריקאים. 
 
בעבר לקנות בית מעבר לים, היה חלום של ישראלים רבים. כיום חלום זה מתגשם כמעט מידי יום ביומו וחברות רבות משווקות לישראלים נכס מניב עם תשואה גבוהה, על הנייר. כיום, באמצעות רשת האינטרנט, כל אחד יכול לרכוש נכסים בחו"ל, אולם אפיק ההשקעה הזה בניהול לא נכון ובהתנהלות ללא ראייה לטווח ארוך, יכול לפגוע בתשואה ואף להפוך מנכס לנטל כלכלי.
 
שנת 2008 יצרה הזדמנות חד פעמית ליזמי נדל״ן לקנות בזול בתים לאחר המשבר. שנות הזהב אלה השתנו. לפי הנתונים האחרונים בחלקים בארצות הברית שוק הנדל״ן מתחיל לשבור שיאים חדשים. משבר הסאב-פריים גרם בארצות הברית להספקת הבנייה החדשה ״...למה לקנות חדש שהישן והטוב עולה חצי מחיר...״ אמרו רב האנשים שעסקו בשוק הנדל״ן.
יש במשפט הנ״ל צדק רב, אולם הוא היה נכון עד לשנת 2015 – לאחר עלייה חדה במחירי הנדל"ן ונטישה של יזמים רבים את הרעיון של רכישת בתים ישנים.
 
כאשר שוק אחד נחלש, כמו בטבע, שוק אחר מתחזק. שוק הבתים החדשים בארצות הברית תופס תנופה רבה. מיליוני אמריקאים מבקשים לגור בבתים חדשים - לא רק מפני שהם רוצים חדש, אלה בגלל שלבתים ישנים עלות התחזוקה יקרה משמעותית מאחזקה של נכס חדש, עלות הביטוח נמוך יחסית, כמו כן עולם טכנולוגית החומרים אשר מבודדים יותר חוסכים בעלות החשמל נמצאים בשוק ומחלפים חומרים חדשים. עולם עיצוב הבית השתנה, צרכי משפחה הופך עולמות בשנים האחרונות. 
 
כמו ששנת 2008 יצרה הזדמנות עסקית חד פעמית, 2017 היא השנה של התחדשות ענף הבנייה למגורים בארה"ב. 
 
 
 
Ecoland Group  - קבוצת אקולנד  |  office@ecoland-group.com | 03-5379994

מגדל אלקטרה סיטי, רחוב הרכבת 58, קומה 9, תל אביב

 
​​

נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא או חייג 03-5379994

  דירות בחו"ל     השקעות מניבות בחו"ל     דירה בארה"ב     השקעה במיאמי     השקעה בארצות הברית     השקעה בחו"ל     בית בארצות הברית